Laiškas nuo Ievos

Sveika, Brangioji, 

Rašau tau žinodama, kad tavo gyvenime įvyko didelis virsmas ir susitikimas su savo kūdikiu pasaulį pakeitė negrįžtamai. Žinau tai, nes kasdieną esu šalia mamų patiriančių šią kelionę ir pati ėjau šiuo keliu du sykius…

Visos mes esame skirtingos ir ateiname iš skirtingų pasaulių, tačiau žinojimas, kad visas  moteris kūdikio gimimas pakeičia negrįžtamai labai sustiprina…Klausi, kas tai? Kokie jausmai turi tave aplankyti? Kaip elgtis? Tam nėra atsakymo, taip, kaip veda tavo širdis ir kūnas.

Gimdymo metu mes matome koks stiprus ir jusliškas yra  mūsų kūnas, tą patį turime prisiminti ir motinystėje. Žmogus yra gyvūnas, jis daug žino instinktyviai, tik mes pamirštame, esame įspraustos į visuomenės sukurtus rėmus, standartus.

Linkiu tau pabudinti savo kūną ir tiesiog išbūti tokį trumpą, bet be galo sodrų pirmąjį motinystės etapą ir jeigu tau reiks peties nubraukti ašarai ar išsakyti savo nerimui visada ieškok jo. Iš tiesų mus supa nuostabus šeimos narių burbulas, bet kartais reikia tiesiog draugiško žvilgsnio iš šalies. Ieškok savo rakto išlikti savimi vinguotam motinystės kelyje ir priimk sutiktą pagalbą, kai širdies kertelėje žinai, kad tai TAU.

“GANDRO LIZDO” komanda su profesionaliomis akušerių, laktacijos specialistų, kineziterapeutų bei masažuotojų komanda visada pasiruošusi padėti pasiruošti laukimo ir gimimo stebuklui bei suteikti individualią pagalbą pagal šeimos poreikius gimus mažyliui.

Ramaus motinystės kelio linki akušerė Ieva.
———–

8-675 62944 | ieva@gandrolizdas.lt | www.gandrolizdas.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *