Laiškas nuo Militos

Labas, Mamyte,

Sveikinu tapus mama! Labai tikiuosi, kad tavo gimdymas praėjo sklandžiai. Mano vardas Milita, aš esu ne tik slaugytoja, bet ir mama, tad suprantu, ką dabar išgyveni. Būti MAMA – sunkus darbas, reikalaujantis jėgų ir stiprybės. Pirmas mėnuo, šeimoje atsiradus mažyliui, yra pats sunkiausias, gyvenimas kardinaliai pasikeičia. Žinau, kad turbūt dar nevisada supranti, kodėl mažylis verkia, galbūt bijai paimti jį, nes nežinai, kaip tinkamai nešioti, bijai pirmų maudynių, o gal net kankina klausimas: „Ar viską darau teisingai?” Noriu Tave padrąsinti: nebijok, savo mažyliui tikrai nepakenksi, Tavo instinktai yra stipresni už baimes, visko išmoksi. O kad Tavo, kaip mamos, kelias būtų lengvesnis – aš esu pasiruošusi Tau padėti ir atsakyti į visus klausimus. Visada atmink – Tu esi ne viena.

Mano projektas vadinasi Militos pgalba mažyliams gimus ir augant. Aš atvykstu į namus ir parodau tėveliams, kaip atlikti visus būtiniausius kasdienius ritualus ramiai, užtikrintai ir su šypsena. Parodysiu, kaip maudyti naujagimį (pirmosios maudynės visada ypatingos, net jei Jums atrodo, kad dar nesate tam pasiruošę), parodysiu, kaip taisyklingai paimti, laikyti, nešioti vaikutį, papasakosiu, kas turėtų būti vaiko vaistinėlėje, pasimokysime, kaip masažuoti pilvą, kad palengvintumėte diegliukų skausmus, patarsiu, kaip pasiruošti ramiam miegui.

Man bus labai malonu, jei pasitikėsi manimi ir įsileisi į savo naujų potyrių pasaulį. Paslaugas teikiu Vilniuje, bet galiu atvykti ir į kitą miestą.

————————-
860656478 | militospagalba@gmail.com

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *