Laiškas nuo Šviesos studijos

Sveikos mielos mamos,

Mes – šviesos terapijos studija.
Mes tikime, kad VISADA GALI BŪTI GERIAU.
Mūsų šūkis gimė ne iš „amerikietiško optimizmo“, ne iš paviršutiniško „pozityvaus mąstymo“, o iš gyvenimiškos patirties: VISADA gali būti geriau, jei tik šito sieki ir ką nors dėl to darai. Nuotaikų svyravimai, nemiga, apatija, depresyvios būsenos – ne nuosprendis.

Mūsų tikslas – kad žmogus iš mūsų studijos išsineštų žinutę, kad viskas ir visada gali būti geriau. Kad jo gyvenimo vairas – jo rankose, kad visada yra dalykų, kurie priklauso nuo jo paties. Kad nors vienas naudingas žingsnis šiandien reiškia geresnę savijautą rytoj. Kad viltis visada yra, ir kad net tamsiausiu metų (ar gyvenimo) laiku yra reali, apčiuopiama pagalba.

Todėl svajojome, kad žinia apie mus pasiektų visas mamas, kurioms aktuali geresnė nuotaika, ramesnis miegas, žvalesnė būsena ir tiesiog daugiau serotonino, vitamino D.
Norime padėti žengti į kelionę link ramesnės sielos, skaidresnių minčių ir gilesnio miego, geresnės emocinės ir fizinės savijautos.
Kai vien tik „teigiamai mąstyti“ nebeužtenka, kai atslinkusi tamsa pasiglemžia jėgas, darbingumą ir ramybę kviečiame tiesiog ateiti pas mus ir pabūti šviesoje.
Mūsų studija įsikūrusi Naujamiestyje, Savanorių pr.1, PC Helios city.

Labai laukiame jūsų!
Šviesūs linkėjimai,
SVEIKA ŠVIESA komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *