Psichologo konsultacijos

Motinystė – pilnas patirčių patyrimas. Kartais viduje sunku susigaudyti, suprasti save ir sau padėti. Tad „Mama mums rūpi“ subūrė komandą psichologų-konsultantų, kurie teikia psichologinę pagalbą nuotoliniu būdu. Tad jei jautiesi pasimetusi, pavargusi, liūdna, kalta, išsigandusi, nerimastinga, pikta, jei motinystė neteikia džiaugsmo tiek, kiek tikėjaisi, jei santykiai su vyru šlubuoja, jei jautiesi bloga mama, jei jauti, kad kažkas „negerai“ tik nežinai kas – susisiek su specialistu, nelik viena. Rekomenduojami psichologai padės išpainioti šį emocinį kamuolį ir suprasti kaip geriausiai padėti sau.

Motinystės temose dirbančių psichologų mokamos individualios konsultacijos

Dėl psichologių užimtumo, konsultacijų trukmės bei kainos teiraukitės individualiai.

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

SIGITA VALEVIČIENĖ

Psichologė – psichoterapeutė, psichologinio konsultavimo patirtis 15 metų.

Psichoterapija tai kelionė. Kelionė į save. Mes atkeliaujame į šį pasaulį nešdamiesi mūsų giminės istorijas, patirtis. Mes turim vietų kur skauda. Mus lydi šešėlis, į kurį ne taip paprasta pažvelgti, bet kartu jame slypi vidiniai lobiai. Psichoterapija tai laikas vidinei kelionei, tai galimybė atrasti savo kelią, patikėti juo, priimti jį, atverti savo žaizdas, susitikti su savo šešėliu. Tai galimybė užmegzti gilesnį ryšį su savimi, su kitu žmogumi, su pasauliu. Tai erdvė išgirsti save, patirti ir iš tiesų susidomėti savo gyvenimu.

Kontaktai: El.p. info@sigita.eu, Kaunas

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

VIKTORIJA TAROZIENĖ

Psichologė - psichoterapeutė, psichologinio konsultavimo patirtis 17 metų.

Mamos ir tėčio jausmai bei jų tarpusavio sutarimas gimstančiam kūdikiui yra emocinis lopšys, kuriame jis čiūčiuosis ir augs daugelį mėnesių. Čia mokysis bendrauti, jausti, bendradarbiauti, formuosis kaip asmenybė. Todėl pasirūpinti jaukia, saugia, ramia, jautriai atliepiančia emocine aplinka ir santykiais yra labai svarbu. Šiuolaikinis psichologijos mokslas siūlo daug įžvalgų ir atradimų apie ankstyvuosius tėvų ir kūdikio santykius, jų bendravimą bei prieraišumą. Noriu jais pasidalinti, nes man labai rūpi Mama ir Kūdikis, ir Tėtis, ir kiti Vaikai, o kartais net Seneliai, Dėdės ir Tetos… Bet labiausiai rūpi Mama arba Kitas žmogus, kuris priima Motinystės dovaną ir ją išpildo

Kontaktai: El. p.viktorija.taroziene@gmail.com , tel. +37068232199, www.psichoterapijospraktika.lt, Klaipėda

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

VILMA PETRIKIENĖ

Psichologė, psichologinio konsultavimo patirtis 10 metų.

Tapus mama prasideda nauja kelionė, kuri gali pateikti netikėtų iššūkių. Kad ir kokios situacijos nutiktų kasdienybėje, daugelis mamų patiria panašius jausmus ir reakcijas. Esu šalia, galiu išklausyti, teikti palaikymą. Esu 4 vaikų mama, daug ką esu patyrusi ir pati.

Kontaktai:  El. p. info@petrikiene.com, tel. +370 682 14987, www.petrikiene.com

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

JŪRATĖ ARLAUSKIENĖ

Sveikatos psichologė, psichologinio konsultavimo patirtis 17 metų.

Mano tikslas – padėti  prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, susitvarkyti su nerimu, įtampa,  užsitęsusiu  liūdesiu ar kitais asmeniniais išgyvenimais. Suprantu ne tik teoriškai kaip jautriai emociškai jaučiasi besilaukianti ar neseniai pagimdžiusi moteris, bet ir pati asmeniškai esu patyrus tris komplikuotus nėštumus ir gimdymus. Tikiuosi, kad mano patirtis padės labiau suprasti tai, kas vyksta su mama ir kaip su tuo tvarkytis.

Kontaktai: El. p. jurate.arlauskiene@gmail.com, tel. +370 656 35035

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

INGRIDA BARANAUSKIENĖ

Sveikatos psichologė, psichologinio konsultavimo patirtis 9 metai.

„Akivaizdu, jog rūpinimasis motinų psichologiniais resursais, suteikia joms kur kas daugiau jėgų pasirūpinti ir savo mažaisiais. Mama man be galo rūpi, nes ji – visa ko Gimdytoja. Su jos kūdikio gimimu, naujai gimsta Ji pati, atgimsta ir jos aplinka. Svarbiausia – gimsta autentiškas ir stiprus Meilės jausmas savo vaikui, kuris gali plėstis naujomis mintimis, idėjomis, veiksmais, darbais. Gimdytojos kelias ir su juo susiję virsmai kartais labai trapūs ir pažeidžiami, tad palydėjimas gali būti labai reikalingas. Mama, susitikim, kad patirtum priėmimą ir palaikymą žengti pirmyn kartais nelengvu motinystės keliu.“

Kontaktai: El.p. ingrida.baranauskiene@yahoo.com,  tel. +370 657 52408
Konsultacijos gyvai vyksta  Pylimo g.10, Vilnius.

 

Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

JURGITA STASIUKYNIENĖ

Psichologė, psichoanalitinės psichoterapijos kryptis

Pagarbiai ir jautriai žiūriu į įvairiausius moterų išgyvenimus, kylančias mintis, jausmus ir patyrimus tapus mama. Motinystė dažnai vaizduojama kaip vienas gražiausių gyvenimo etapų, tačiau daliai moterų – ji sunkiai pakeliama. Šalia švelnių, pastelinių spalvų sau vietos ieško ir netikėtos, kartais, gąsdinančios emocijos, mintys, blankūs buitiški bei labai žemiški reikalai. Šią motinystės pusę sunku pastebėti žvelgiant į kitas moteris smagiai sūpuojančias kūdikius. Apie tai nedrąsu kalbėti, prisipažinti, kas tik padidina atskirties ir vienišumo jausmą. Apie tai prabilus, dažna moteris nustemba, kad taip jaučiasi – ne ji viena.

Kontaktai: El. p. psichologe.stasiukyniene@gmail.com, tel. +370 674 44199
Konsultacijoms gyvai galima  atvykti į kabinetą Šaltinių g. 5, Vilnius

 

Kviečiame dalyvauti nemokamai

PSICHOLOGINIS POROS PASIRENGIMAS GIMDYMUI

Nuotolinė nemokama paskaita apie psichologinį pasirengimą gimdyti. Skirta besilaukiančioms moterims ir jų partneriams.

Jūsų testo rezultatai