Būk dalimi

Galite prisidėti ir Jūs!

Galite prisidėti prie pogimdyminės depresijos prevencijos prisijungdami ar remdami organizacijos „Mama mums rūpi“ veiklas. 

  • Galite prisidėti prie pogimdyvinės depresijos prevencijos veiklų neatlygintinai dalindamiesi jūsų profesinėmis žiniomis ir patirtimis šioje srityje. Susisiekime!
  • Skirti laiko savanoriškiems darbams projekto „Mama mums rūpi“ renginiuose ir veiklose. Projektas „Mama mums rūpi“ labai daug darbų atlieka savanorystės principu, pagalbos rankų visuomet laukiame. 
  • Jeigu norite prisidėti prie pokyčio mamų emocinėje ir psichologinėje sveikatoje jūsų regione, – organizuoti susitikimus mamoms, prisidėti prie Ėjimo renginių Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti organizavimo – susirašykime!
  • Kviečiame įsigyti „Mama mums rūpi“ kuriamus produktus: leidinį „Laiškai mamai“, dalomąją medžiagą (klausimynus, informacines skrajutes, emocinės pagalbos rinkinius mamoms).
  • Skiriant 1,2 % nuo valstybei sumokėto fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaruojant pajamas.
  • Skiriant finansinę paramą. Iš juridinių asmenų (pagal paramos sutartį), iš fizinių asmenų – pervedant tam tikrą sumą į VšĮ „Mama mums rūpi“ sąskaitą.

 


Iš juridinių asmenų (pagal paramos sutartį), iš fizinių asmenų – pervedant tam tikrą sumą į VšĮ „Mama mums rūpi“ sąskaitą

VšĮ „Mama mums rūpi“ Įmonės kodas: 306452606
A.S.LT817300010181272877, Pavedimo paskirtis: Parama

Esame dėkingi už Jūsų finansinę paramą

Su mumis kartu

PROJEKTO RĖMĖJAI

Džiaugiamės, kad prie šios nuostabios iniciatyvos prisijungė ir vis tebesijungia partneriai: Depresijos gydymo centras, Lietuvos dulų asociacija, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultančių asociacija, Kalanetikos studija „ADITI“, „Vilkės namai“, 100zuikiu.lt, nešioklės.lt, grožio konsultantės, masažistės ir daugelis kitų. Prie projekto jungiasi ir paprasti žmonės – tėčiai bei mamos, nebijantys pasidalyti savo istorijomis, patirtimis bei gyvenimiškais patarimais. 

Kiekvienas jų, susipažinęs su pogimdyvinėmis emocijomis, stengsis, kad jų aplinkoje atsidūrusiai mamai būtų rodomas dėmesys, o esant problemai – parama ieškant pagalbos.

Jūsų testo rezultatai