Būk dalimi

Galite prisidėti ir Jūs!

Galite prisidėti prie pogimdyminės depresijos prevencijos remdami projekto „Mama mums rūpi“ veiklas. 

  • Galite prisidėti prie pogimdyvinės depresijos prevencijos veiklų neatlygintinai dalindamiesi jūsų profesinėmis žiniomis ir patirtimis šioje srityje. Susisiekime!
  • Kviečiame įsigyti „Mama mums rūpi“ kuriamus produktus: leidinį „Laiškai mamai“, dalomąją medžiagą (klausimynus, informacines skrajutes, emocinės pagalbos rinkinius mamoms). https://nestumokalendorius.lt/parduotuve/
  • Skirti laiko savanoriškiems darbams projekto „Mama mums rūpi“ renginiuose ir veiklose. Projektas „Mama mums rūpi“ labai daug darbų atlieka savanorystės principu, pagalbos rankų visuomet laukiame.
  • Skiriant 1,2 % nuo valstybei sumokėto fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaruojant pajamas.
  • Skiriant finansinę paramą. Iš juridinių asmenų (pagal paramos sutartį), iš fizinių asmenų – pervedant tam tikrą sumą į VšĮ „Mediapressa“ sąskaitą

__________

VšĮ „Mediapressa“
Įmonės kodas: 301815733

PVM mokėtojo kodas: LT100005791210
A. s. LT317300010109163007
Mokėjimo paskirtyje nurodydami “parama  projektui „Mama mums rūpi“
info @mediapressa.lt |
+370 620 85208

Su mumis kartu

PROJEKTO RĖMĖJAI

Džiaugiamės, kad prie šios nuostabios iniciatyvos prisijungė ir vis tebesijungia partneriai: Depresijos gydymo centras, Lietuvos dulų asociacija, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultančių asociacija, „Pradžių pradžia“ (mamos konsultantės), kalanetikos studija „ADITI“, „Vilkės namai“, 100zuikiu.lt, nešioklės.lt, grožio konsultantės, masažistės, „Smart Food Living“ ir daugelis kitų. Prie projekto jungiasi ir paprasti žmonės – tėčiai bei mamos, nebijantys pasidalyti savo istorijomis, patirtimis bei gyvenimiškais patarimais. 

Kiekvienas jų, susipažinęs su pogimdyvinėmis emocijomis, stengsis, kad jų aplinkoje atsidūrusiai mamai būtų rodomas dėmesys, o esant problemai – parama ieškant pagalbos.

Susisiekime

Kokius sprendimus matote jūs?
Mama mums rupi. Pagalba emocinei gerovei

Jūsų testo rezultatai