Būk dalimi

Galite prisidėti ir Jūs!

Galite prisidėti prie pogimdyvinės Depresijos prevencijos remdami projekto “Mama Mums Rūpi” veiklas.

Projektas „Mama mums rūpi“ vykdomas savanorystės principu, tad jo tolimesnę veiklą galime užtikrinti savo laiko ir jūsų paramos dėka. Prisidėkite prie prasmingos veiklos. Ačiū Jums už gerumą!

Būdai paremti projekto veiklą:

  • Pervedama skiriama suma į VŠĮ “Mediapressa” sąskaitą. 
  • Pervesdami 1,2% nuo valstybei sumokėto fizinių asmenų pajamų mokesčio.

Įmonės kodas: 301815733
PVM mokėtojo kodas: LT100005791210
A. s. LT317300010109163007
Mokėjimo paskirtyje nurodydami “parama  projektui “Mama mums rūpi”
info @mediapressa.lt |
+370 620 85208

Susipažinkime​

APIE MUS

Asta Petraitienė

Projekto autorė, naujagimių fotografė | www.astafoto.lt

Dirbant su naujagimių susilaukusiomis šeimomis kilo noras pasidalinti sukauptomis žiniomis, kurios, žiūrint iš savo patirties ir laiko perspektyvos, dėliojasi gerokai paprasčiau ir aiškiau. 

Tačiau pajutau, kad mano turimų žinių nevisada užtenka. Taip kilo mintis surinkti įvairių specialistų kontaktus ir patalpinti juos vienoje vietoje jaunų šeimų patogumui, nes su verkiančiu kūdikiu ant rankų nevisada yra laiko ieškoti pagalbos, galbūt net sunku suformuluoti ko tiksliai reikėtų, ypač jeigu tai pirmas kartas ir šalia nėra kas galėtų patarti.

Tačiau viską nulėmė susitikimas su Nida. Jos paskatinta pažiūrėjau į visa tai plačiau, giliau ir užsidegiau palaikymo projektu mamoms. Apie problematikos aktualumą ir poreikį patvirtino ir dauguma prisidėti pakviestų partnerių.

Nida Vildžiūnaitė

Projekto koordinatorė | www.nestumokalendorius.lt autorė

Nida vadovauja VšĮ “Mediapressa”, kuri jau daugiau nei 10 metų leidžia NĖŠTUMO KALENDORIŲ,  informacinį leidinį nėščiosioms ir kūdikius auginatiems tėvams bei vykdo socialinius projektus tokius, kaip “Mama mums rūpi”.

Džiaugiuosi, kad „Mama mums rūpi” projekte kartu su partneriais skatiname bendruomenių susitelkimą ir kviečiame miesto bendruomenę drauge kurti palaikančią ir atidžią mamai aplinką. Svarbu žinoti, kad hormonų persitvarkymas ir vaikelio priežiūros iššūkiai dažnai sukelia tikras emocijų audras ir moteriai gali būti reikalinga parama, palaikymas, o kartais – specialistų pagalba. Visiems palanku dar kartą prisiminti, kad šypsena ir paprasčiausias klausimas „O kaip gi tu?”gali išties daug!

Aušra Mockuvienė

Klinikinė psichologė | www.depresijosgydymas.lt

“Visada gera matyti iniciatyvas, kylančias „iš apačios“, iš tikro gyvo poreikio, o ne nuleistas „iš viršaus“ ir privalomas. Kaip visuomenė, esame labiau įpratę laukti, kad kas nors ateitų ir pasirūpintų ar ką nors duotų. Mane įkvepia šios jautrios ir neabejingos šalia esančių skausmui moterys. Jos pasiryžo savo jėgomis burti paramos tinklą, kuriuo atlieptų didžiulį pogimdymine depresija sergančių moterų informacijos ir paramos stygių. Džiaugiamės galėdami prisijungti“.

Su mumis kartu

PROJEKTO RĖMĖJAI

Džiaugiamės, kad prie šios nuostabios iniciatyvos prisijungė ir vis tebesijungia partneriai: Depresijos gydymo centras, Lietuvos dulų asociacija, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultančių asociacija, „Pradžių pradžia“ (mamos konsultantės), kalanetikos studija „ADITI“, „Vilkės namai“ (užsiėmimai mamoms su kūdikiais), 100zuikiu.lt, nešioklės.lt, grožio konsultantės, masažistės, „Smart Food Living“ su Vilma Širvis ir daugelis kitų. Prie projekto jungiasi ir paprasti žmonės – tėčiai bei mamos, nebijantys pasidalyti savo istorijomis, patirtimis bei gyvenimiškais patarimais. 

Kiekvienas jų, susipažinęs su pogimdyvinėmis emocijomis, stengsis, kad jų aplinkoje atsidūrusiai mamai būtų rodomas dėmesys, o esant problemai – parama ieškant pagalbos.

Turite klausimų?