Jūratės ir Inesos laiškas būsimai mamai

Mūsų studija gimė kaip dar vienas kūdikis, iš noro pasidalinti savais atradimais ir patirtimi, kuri giliausiai palietė ir suformavo mus pačias, tapus mamomis.

Išties svarbu, kad tokiais svarbiais gyvenimo etapais turėtume saugią atramą – dvasinę ar fizinę, o svarbiausia, kad būtume stiprios pačios savyje, žinotume kaip Save nuraminti, turėtume efektyvių priemonių rinkinį galinčių pagelbėti, iškilus sunkesnėms akimirkoms.

Labai džiaugiamės, kad auginti vaikus ir augti mums pačioms padeda ir per gyvenimą lydi Ajurveda ir apskritai Rytų medicina. Ji išmintingai nukreipia, kaip rūpintis savimi ir savo artimaisiais, tausojant ir mylint savo kūną ir sielą.

Ajurveda – tai gyvenimo būdas. Ji moko gyventi santarvėje su gamta ir darnoje su jos ciklais. Mūsų natūrali būsena – gera sveikata ir savijauta. Kai mūsų gyvenimas ir mus supanti gamta nesusiderina, kyla kūno ir proto pusiausvyros sutrikimai, iš jų formuojasi skausmai ir ligos.

Tikrasis grožis ir gera savijauta atsiranda iš sveiko kūno, proto ir sielos derinio. Dvasingumas – puiki galimybė rasti ramybę, prasmę ir tikrą grožį visose gyvenimo staigmenose.

Mielai kviečiame užsukti pabendrauti planuojančias pastoti, besilaukiančias ar jau pagimdžiusias moteris. Galbūt norėsite padovanoti Sau keletą ramybės valandėlių, o gal tiesiog pasitarti, kokiomis natūraliomis priemonėmis (vaistažolėmis, tinkamu maistu, savimasažu, mankšta, meditacija) Sau galite padėti šiuo ypatingu Jums metu.

>>> 

Ajurvedinė abjanga terapija, šiltais aliejais

Nėštumo metu ir pagimdžius, moters kūnas susiduria su galybe pasikeitimų ir iššūkių, tiek emocinių, tiek fizinių. Labai svarbios moteriai pirmos 40 dienų po gimdymo, tai laikas kai reikėtų skirti Sau pakankamai dėmesio ir laiko save pilnai atstatyti po gimdymo, kai reikėtų maksimaliai ilsėtis kartu su kūdikiu, maistingai maitintis ir leisti hormonams ir kūnui sugrįžti į harmoningą būseną. Deja, dažnai tas nepavyksta, ir moters gyvybinė energija labai išsenka.

Ajurveda šiuo jautriu po gimdymo metu labai rekomenduoja Abjangą – kūno procedūrą su šiltais aliejais. Ji giliai nuramina protą ir kūną, suteikia stiprybės, pagyvina ir pakelia nuotaiką, subalansuoja sujautrėjusias emocijas, taip pat prisotina kūną aliejingų medžiagų, tonizuoja kūną ir odos audinius, pamaitina išsausėjusią, sutrūkinėjusią odą.

Svarbu, kad šeimose atsirastų suvokimas ir palaikymas, jog pirmiausias rūpestis yra motinos sveikata ir gera savijauta, jos gyvybinių resursų papildymas. Kol vaikutis maitinamas mamos pienu, jis yra neatskiriama mamos dalis.  

>>> 

Watsu sesijos šiltame vandenyje

Vanduo, kone vienintelė viena, kur besilaukianti moteris gali nebejausti savo padidėjusio svorio ir su tuo susijusių nemalonių kūno pojūčių.

Watsu – tai gilus kūno atpalaidavimas ir meditacija, kūno tempimas ir masažas, atliekamas šiltame baseino vandenyje, saugiai prilaikant ir švelniai plūduriuojant vandens paviršiuje.

Tai didelė atgaiva kūnui ir po gimdymo, kai kūnas gali maksimaliai išsitiesti, laisvai plūduriuoti ir sugrįžti į Save.

>>> 

Masažų pamokėlės kūdikiams ir vaikams
Prisilietimas labai reikalingas mažiems ir didesniems vaikams – tai gerina jų augimą ir vystymąsi, fizinę ir emocinę savijautą. 

Kasdienis kūdikių masažas tai nuostabus būdas tėvams geriau pažinti savo kūdikį ir atrasti su juo artimą ir šiltą ryšį. Masažas kūdikius nuramina, suteikia saugumo ir pasitikėjimo kol kas svetimu pasauliu. Pagerina miegą ir palengvina pilvo skausmus. Teigiamai veikia kraujo apytaką, o tai turi įtakos kūdikių odai ir raumenims. Palengvina virškinimo ir šalinimo procesus bei skatina limfos tekėjimą ir taip aktyvinama kūdikio imuninė sistema, geriau vystosi širdis ir plaučiai.

Pamokėlių metu Jūs išmoksite įvairių masažo judesių ir technikų. Sužinosite ir patirsite, kokią naudą masažas suteikia vaikams ir tėvams. Mokysimės iš karto su savo mažyliais, praktikuosimės namuose ir įtvirtinsime įgūdžius per 4 kassavaitinius užsiėmimus. Šias naudingas žinias galėsite taikyti kasdieniniame savo šeimos gyvenime dar ilgus metus.

***

Savo patirtimi mielai pasidalins – rytų medicinos ir masažo specialistės Jūratė Žvirgždienė ir Inesa Rusteikienė iš studijos “Vandens lelija“. Abi augina po du vaikus. Jaučiame didelį dėkingumą, galėdamos prisijungti prie šio prasmingo projekto.