Vilmos laiškas būsimai mamai

Sveika, mieloji,

Aš esu Vilma. Jeigu skaitai, vadinasi, IEŠKAI. Ieškau ir AŠ.

Trumpai apie MANE.

Esu MOTERIS. DUKRA. MAMA. ŽMONA. DRAUGĖ. SESUO. Esu MOKINĖ.

Esu dviejų nuostabių berniukų mama. Turiu dvi kardinaliai skirtingas nėštumo patirtis, kurios mane atvedė ten, kur esu DABAR.

Žinau, ką reiškia turėti santykius nepilnametystėje ir bijoti pastoti… Žinau, ką reiškia pastoti iš pirmo pabandymo… Žinau, ką reiškia slėpti nėštumą kuo ilgiau… Žinau, ką reiškia bijoti neigiamo nėštumo testo kelerius metus…ir kelerius metus nesulaukti teigiamo testo…Pastoti ir ne savo noru atsisveikinti su būsimu mažyliu…Bijoti gimdymo… Bijoti pavargti… Bijoti, kuomet vaikelis verkia pirmuosius metus… Palikti vaikelį išsiverkti tikintis, jog jis pats nusiramins… Ir girdėti, jog jis nenurimsta… Bijoti savo kūno pokyčių… Bijoti priaugti svorio… Nevalgyti iki tol, kol dingsta mėnesinės… Apsivalgyti iki tiek, jog bėgtum į tualetą ir bandyti išsivemti… Žinau, ką reiškia trūks plyš bandyti numesti svorį po gimdymo…

Bet taip pat ŽINAU, jog MYLIU GYVENIMĄ ir MYLIU ŽMONES.. Žinau, jog esu STIPRI. DRĄSI. ATVIRA. IEŠKANTI. Nesu TOBULA. Esu ŽMOGUS.

Labai noriu GYVENTI. ATRASTI. Noriu būti REIKALINGA. Aš AUGU. KEIČIUOSI. MOKINUOSI. DALINTIS.

Aš labiau džiaugiuosi, jog mane pakvietė parašyti laišką TAU. Dalinuosi savo patirtimi, nes DALINTIS ir ATRASTI – didžiausia DOVANA.

Noriu palinkėti Tau nebijoti būti savimi – būti TIKRA su savimi. Būti SĄŽININGA sau. Jei pavargai, bijai, nežinai – tai nėra blogai, tai TIKRA. Ir niekas nevyksta be reikalo.  Jei pradedi suprasti, kas Tave neramina, vadinasi jau esi ATRADIMŲ kelyje.. Vadinasi, jau esi SĄMONINGA.  Būk ATVIRA sau. PAJAUSK save. Kuomet suprasi, kur esi DABAR, bus daug RAMIAU įsivardinti sau, kur nori būti RYTOJ. Būk atvira POKYČIAMS, nes jie atveria GALIMYBES. Dalinkis, kas tave neramina. Nes DALYBA yra geriausia DAUGYBA. Kuomet garsiai paleisi, kas slypi tavyje, pati save išgirsi iš šono. Ir ATSAKYMAI savaime ATEIS.

Aš linkiu Tau atrasti ir auginti MEILĖS jausmą SAU ir GYVENIMUI.  Linkiu, jog NORAS gyventi būtų stipresnis už Tavo baimes. Būk TIKRA ir viskas ateis savaime.

Su Meile,

Vilma Širvis

FB/Smart Food Living

Insta/smartfoodliving