Laiškas nuo Daivos

Mieloji, 

Labai sveikinu ir džiaugiuosi, kad Tu jau greitu laiku tapsi arba jau tapai MAMA. Tai didžiausias Tavo turtas – mažas angeliukas, kuris Tave džiugins kiekvieną dieną. Aš tik galiu įsivaizduoti, kaip Tau dabar neramu, baugu, nedrąsu ir kamuoja baimės, kaip reikės viskuo pasirūpinti… ŽINAU, kad tikrai sugebėsi, nes Tau šypsosi mažasis kūdikėlis ir norės Tave matyti tik laiminga mama. Jei Tu galvoji, jog šiai dienai Tavo savijautai reikia kažkokios pagalbos ar patarimų iš šalies, tuomet aš TIKIU, kad mes visos kartu galime Tau padėti pasijausti geriau. Gyvenime ir man yra tekę patirti įvairiausių išbandymų, dėl kurių klupau ir vėl stojausi, tačiau mano išgyvenimai dėl meilės, darbo, sveikatos, palyginti su Tavaisiais atrodo visiškas mažmožis, bet tuo pačiu gal šiek tiek ir panašu. Tikriausiai Tu viduje nori jaustis mylima, laiminga ir suprasta. Apsidairyki ir tikiu, kad pamatysi, jog Tave supa mylinti aplinka, kuri Tau pasiruošusi padėti. Kiekvieną dieną atverk lyg naują knygos lapą, kuriame Tu pati sau pasakysi: „noriu jaustis gerai ir man reikia pagalbos“. Artimieji ir mes Tau pasiruošusios padėti.

Mieloji, kad Tau kiekviena diena būtų šviesesnė, aš Tau galiu padėti su aromaterapija. Eteriniai aliejai – mano hobis, aistra ir didžiulis noras dalintis su kitais, kad kiekvienoje šeimoje būtų kuo daugiau šypsenų. Vieni kvapai Tave gali nuraminti, atpalaiduoti, o kiti priešingai – sužadinti emocijas, tonizuoti. Mano mylimiausias kvapas – citrinų eterinio aliejaus. Šis kvapas apvalo mintis, ramina protą, tarsi įleidžia daugiau saulės šviesos, padeda atsiverti džiaugsmui ir tikėjimui. 

Šią akimirką aš Tau linkiu kiekvieną dieną prabudus ryte padėkoti už šią dieną, už savo angeliuką ir už tai, kad Tu esi nuostabi MOTERIS ir MAMA. 

Mieloji, jeigu Tu jauti, kad kvapų terapija Tau gali padėti, aš Tau iš visos širdies DOVANOJU savo konsultaciją. 

—————
Su meile ir kvapniais linkėjimais,
Daiva Bernotė | 869901899

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *