Indrės laiškas būsimai mamai

Labas, Mamyte.

Tai toks ypatingas kreipinys. Dabar taip tariu aš, o jau greitai taip sakys Tau paaugęs mažasis stebukliukas. Galiu tik girdėti tai ir įsivaizduoti, koks tai nuostabus jausmas!

Tu esi šaunuolė! Man kiekviena mama yra tokia didvyrė! Stebiu artimas mamytes – savo mamą, sesę, drauges – kokia tai yra DIDELĖ atsakomybė užauginti vaikus ir kartu DIDELĖ laimė ir meilė. Net ir man frazė – „motinystės ATOSTOGOS“ – skamba juokingai. Bet kiek palaimos po tuo slepiasi!

Su kiekvienais metais aš tokia dėkinga savo mamai, kuri tiek savęs atidavė man. Kiek naktų nemiegota, kiek sirgau, kiek gydė, kiek kantrybės reikėjo, kiek visokių iššūkių kasdien, kad užauginti ŽMOGŲ, kuris būtų išauklėtas, laimingas, turintis pilnavertį gyvenimą, gebantis KURTI pasauliui. Viso to paslaptis, manau, yra meilė. Ją gali nupiešti, gali išgirsti, gali paliesti, bet niekas taip to neatspindės, kaip pats tas išjaustas jausmas, nuo kurio bėga šiurpuliukai.

Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių kitų berniukų. Ir tu man nereikalingas. Ir aš tau nereikalinga. Aš tau esu lapė, panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu vienintelė pasaulyje.” – tarė lapė. (A.de Sent Egziuperi „Mažasis Princas“)

Tai tokie gražūs ir gilūs žodžiai!

Mes vienas kitam reikalingi, žmogus žmogui, o Tavęs kaip Mamytės ir vaikelio ryšys yra itin ypatingas. Tai tokia didelė dovana, kuri sukuria daug kitų dovanų pasauliui!

Aš noriu palinkėti Tau meilės, tikėjimo, pasimėgavimo kelione, nes tik ji yra vertingiausia ir įdomiausia, o ne pats tikslas. Ir gebėjimo priimti viską, kas vyks šioje kelionėje. Galbūt liūdnus dalykus priimti ir paleisti, bet neignoruoti. O gerus ir gražius dalykus švęsti bei laikyti širdy.

Aš noriu palinkėti jausmo “AŠ ESU PAKANKAMA”, nes taip ir yra. Tu esi pakankama! Ir nieko nereikia daugiau, nes tobulumas neegzistuoja.

Aš noriu palinkėti mums susitikti ir susipažinti gyvai. Turiu TAU DOVANĄ. Noriu Tau padovanoti susitikimą su Tavo grožio. Susitikimo metu palepinsime Tavo veido odą procedūra ir išmoksime dieninio makiažo.  Juk mes, moterys, jaučiamės ypatingai gražios, kai yra balansas tarp išorinio ir vidinio grožio, tad reikia rūpintis abiems. O mamytėms to LAIKO SAU būtinai reikia, kad ji nepamirštų, kad yra ne tik Mama, bet  ir MOTERIS.

Vienų mokymų metu kunigas A. Toliatas mums sakė: „Jūs besirūpindamos moterų išoriniu grožiu suvirpinate vidinį grožį ir moterys pražysta.“

Kviečiu Tave, laukiu Tavęs, tikiu Tavimi.

Indrė Jagminaitė

Mary Kay kosmetikos kompanijos

Asmeninė grožio konsultantė/vizažistė

+370 686 82021

Indre.jagminaite@gmail.com

www.facebook.com/konsultanteJagminaite