Laiškas nuo Martos

Labas, mama,

Sveikinu Tave, nes pagaliau didelis džiaugsmas Tavo glėbyje! Tiek lauktas, kuriam siuntei mintis į pilvelį, dabar gali jam pasakyti garsiai. Ir pamatyti jo kupiną meilės žvilgsnį. 

Kai manęs paklausė viena bičiulė, ar faina turėti vaikų, aš nė nemirktelėjusi atsakiau, kad taip! Tiesa, žodis „faina“ sunkiai apibūdina tą jausmų makalynę, kuri nuo pat vaiko gimimo įsisuka į šeimos gyvenimą. Didelis džiaugsmas matyti, kaip vaikas auga, stiprėja, keičiasi… Bet būna ir sunkių dienų, kai vaikas verkia ant rankų ir sunku jį nuraminti… Būna, kad ir pati paverki kartu, nes rodos, viskas, pavargai, nebegali… Būna, kad pyksti ant viso pasaulio, nes vaikas nenori miegoti tada, kai labiausiai to nori Tu…

Visgi motinystė mane išmokė daugiau gyventi „iš jausmo“, daugiau klausytis vidaus, daugiau daryti, nes gera, ir nedaryti, nes reikia. Va todėl ir nuostabu būti mama, nes aš ne tik turiu galimybę iš arti pažinti tą augantį žmogutį, bet kartu auginti ir save. Tad linkiu sau būti atlaidžiai, kantriai ir žiūrėti su meile ne tik į savo vaiką, bet ir į veidrodį. Juk neprašome mažylio iškart stotis ir eiti, vos jam gimus. 🙂 Taip ir Tu palengva priimk šią dieną be lūkesčio, priimk kaip yra. Nes kiekviena diena yra nuostabi.

O kai būsi pasiruošusi, ateik pas mus į svečius. Pirmiausiai, tiesiog pabūti, o po to save palepinti grožio procedūromis. Lauksiu Tavęs!

Edukacinė grožio studija šeimai, kur puikūs grožio specialistai, jauki aplinka, įdomybės vaikams bei atsipalaidavimas tėvams. Juk kartu smagiau!

Marta
——
 Cozy Cuts & Beauty | www.cozycuts.lt 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *