Laiškas nuo Simonos

Sveika, gražuole! 

Net ir nežinau nuo ko pradėti laišką Tau, maniau, kad gal nuo prisistatymo, bet mano visos gyvenimo rolės nublanksta prieš tai, jog pirmiausia esu – Moteris. Juk todėl esu čia ir rašau Tau, nes kas gali geriau viena kitą suprasti, palaikyti bei išjausti nei kita Moteris. 

Tad manau, jog visai nesvarbu koks yra dabar Tavo gyvenimo etapas, svarbiausia palinkėčiau visada prisiminti, kad esi nuostabi, graži, jautri, empatiška, tačiau tuo pat stipriausia esybė, kuriai net patikėta tokia dovana, kaip užauginti savyje naują gyvybę! 

Ir iš visos širdies linkiu – mylėti save. Juk viskas prasideda nuo čia. Kad galėtum duoti kažko gražaus ir tikrai vertingo kitam, juk reikia turėti ką duoti, tiesa? Pirmiausia vertėtų pasirūpini savimi, kad galėtum pasirūpinti kitu. Gal nemieliausias, bet man rodos labai puikus pavyzdys yra lėktuvuose saugumo instruktažas, kai parodoma, jog pirmiausia deguonies kaukę užsidėti reikia pačiam ir tik tada gelbėti kitus… Taip yra ir su meile. 

Palepink Save, papuošk Save, skirk akimirką tik Sau. Taip, Tu esi Mama, bet prieš tai buvai ir visada būsi TU. Susitik su Savimi, jeigu ne kasdien, tai kiek įmanoma dažniau.

Kviečiu Tave į tokius neapsakomus susitikimus. Écoute massage visų pirma yra įsiklausymas į Tave. Per pokalbį, per pojūčius, garsą, kvapus, prisilietimą kūno masažo metu, padedu tau išjausti save, pailsėti tiek fiziniam, tiek dvasiniam kūnui bei prisipildyti savo meilės krepšelį, kurio gėrybėmis dalinsiesi su savo mylimaisiais.

Labai Tave palaikau, siunčiu daug meilės bei švelniai, bet stipriai apkabinu. 
———-
Simona | Šokanti plunksna | Écoute massage

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *